DS-2CD2T43G0-15 6MM – RwandaMart
DS-2CD2T43G0-15 6MM
Weight 1.2 kg
Dimensions 10.5 × 10 × 29.9 cm
SKU: ORB-SOL-DS-2CD2T43G0-15 6MM
157,000 RWF
In Stock
High quality imaging with 4 MP resolution
Efficient H.265+ compression technology
In Stock
SKU: ORB-SOL-DS-2CD2T43G0-15 6MM Category: Tag:
Report Abuse
Free Shipping apply to all orders over 50,000 RWF
  • Guranteed 100% Organic from natural farmas
  • 1 Day Returns if you change your mind
Description
  • Clear imaging against strong back light due to 120 dB true WDR technology
  • Water and dust resistant (IP67)
  • Robust structure design with full metal materials.
  • Weight             : Approx. 1180 g (2.6 lb.)
  • Lens                   :6 mm: horizontal FOV: 48°, vertical FOV: 27°, diagonal FOV: 54°
  • Video bit rate    : 32Kbps~16Mbps
Additional information
Weight 1.2 kg
Dimensions 10.5 × 10 × 29.9 cm
Vendor Information
  • Store Name: Orbit solutions
  • Vendor: Orbit solutions
  • Address:
  • No ratings found yet!
FIRE RESISTANT ALARM CABLE 1.5MM 100
4.8 kg
180,000 RWFSKU:ORB-SOL-FIRE RESISTANT ALARM CABLE 1.5MM 100